Jen nezoufej (Duet)

Info o skladbě

Aranže pro Duet: Copyright © 2010 Andrew Hawryluk
Český text: převzato ze zpěvníku Náboženské písně
Web skladatele: www.musicbyandrew.ca
Přímý odkaz na dílo: musicbyandrew.ca/bestill.html
Anglický název: Be Still My Soul (Duet), arr. Andrew Hawryluk

Nahrávky

Upozornění ohledně nácvikových nahrávek: Aby byl dobře slyšet part, který se má cvičit (mužský nebo ženský hlas), doprovod je v nahrávce zeslaben. Úvodní takty hraje jen doprovod - bude tedy znít tiše. Nácvikovou nahrávku hned nezesilujte, po chvíli bude opět hlasitější.

Nácvikové nahrávky pro dívky

Pro ženské hlasy jsou k dispozici dvě nácvikové nahrávky: První je nahraná s flétnou (jako v PC Demu výše). Tato nahrávka je dobrá pro získání představy, jak dlouho se mají noty držet. Ve druhé nahrávce ženský hlas hraje piano - ta je pro změnu dobrá na nácvik přesné intonace. Poznámka pro zdatné sopranistky: Hannah ve videu níže si místy svůj part upravuje. Pokud to chcete zpívat stejně jako ona, koukněte se pod video níže na stránce, kde najdete doplňující noty a nahrávky...

Nácvikové nahrávky pro chlapce

Pro mužské hlasy jsou k dispozici dvě nácvikové nahrávky: První je nahraná s fagotem (jako v PC Demu výše). Tato nahrávka je dobrá pro získání představy, jak dlouho se mají noty držet. Ve druhé nahrávce mužský hlas hraje piano - ta je pro změnu dobrá na nácvik přesné intonace.


Noty